Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi egyetem mellet mennyi...

Jogi egyetem mellet mennyi szabadideje van az embernek?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom ezeket a rémtörténeteket, hogy több hónapon at éjjel nappal kell tanulni a jogi halgatóknak . De ez tenyleg az jelenti hogy semmi szabadidejük nincsen ? Nyáron hogy van ez ? Azt ertem hogy vizsgaidőszak elott megy a kemény tanulás , de nem tudom elképzelni hogy valamikor nem tudjak elengedni magukat.Tapasztalatok?
2013. jún. 29. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hogyne, még nyáron is éjjel nappal tanulni kell, hogy következő évben ne haljon meg:D

Ezt a baromságot. Egyik egyetemen se kell éjjel-nappal tanulni, maximum annak, akinek baromira gyengék a képességei. De annak meg nem biztos, hogy azt a szakot kellene választani.

Az idődet te osztod be.

2013. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem az orvosi. Még ott is lehet nagy ritkán pár órára kikapcsolódni.

A legegyszerűbb az lenne, hogy ha beszélnél egy olyan emberrel aki a jogra jár.

Viszont az azért nem jó, mert kapja a rengeteg szívatást, meg ha tényleg rosszabb a képessége, akkor már tele van a tö... az egésszel, és tuti azt fogja mondani neked, hogy bele lehet halni annyi a tanulni való.

Az első félév azért rohadt gáz (de ez mindenütt) mert a középiskolai követelményekhez képest sokkal többet kell tanulni.

Ki kell ismerned a tanárokat, a csoporttársaid, minden és mindenki új, de utána már belerázódsz.

2013. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden egyetemista szeret kinlódni, többet mint amit a szakja szerint kellene, csak hát, ilyen a mentalitás...

Ha nem vagy buta, nem kell belehalni

2013. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltén a vizsgaidőszak tényleg csak a tanulásról szól, napi minimum 8 órát jelent, nagyon ritkán esetleg be lehet szúrni egy pihenőnapot, de ez nem általános, főleg harmadévtől kezdve.
2013. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!