Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A nagykállói Korányi Frigyes...

A nagykállói Korányi Frigyes Gimnázium német kéttannyelvű tagozatán hány évig tanulnak biológiát, kémiát, fizikát?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy onnan ment valaki orvosnak. Szóval a nulladikat kivéve végig tanulják ezeket a tantárgyakat, vagy egyéni úton készült fel a diák? Mennyire megoldható onnan az orvosi egyetem?
2009. okt. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem végig, én úgy emlékszem. De azt nem tudom, hogy azokat is németül-e, az jó kérdés.
2009. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szijja! Én a Korányiban szefos vagyok (értsd: angol-info), mi elviekben 2 évig tanuljuk.

Szerintem a kéttanosok is csak két évig tanulják.

Bár az is lehet, hogy végig. De megkérdezem egy kéttanos ismerősömet. :) =) :)))

2009. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, ismét.

Az hogy milyen tagozatra jársz, az végülis nem lényeges. Hallottam olyan emberkéről aki a drámán végzett a Korányiban, és az orvosira ment, vagy jogásznak tanult. Ha csak x évig is tanulnád, és abból szeretnél érettségizni, akkor 11.-től (esetünkben 12.től) lehet felvenni a fakultációt. :)))))

2009. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2009. nov. 18. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Kémiát két évig, bioszt szintén,

fizikát három évig

2016. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!