Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi vs. Család? Vélemények?

Orvosi vs. Család? Vélemények?

Figyelt kérdés

Még csak 15/L vagyok (szeptemberben kezdem a gimit), de mindig gondolkodom a jövőmről.

Orvosi is szóba került, de azért kezdem le beszélni magamat róla, mert én (nagy) családot szeretnék. :) Vagy szakosodás közben el lehet menni szülni?



2013. júl. 19. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem van neurológus barátnőm, 2. babáját várja, és nagyon harmonikus kapcsolatban él a párjával, aki szintén orvos:) tanulmányai közepén érkezett az 1. baba.
2013. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az nem akadály
2013. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Van, aki egyetem alatt szül, de olyat is ismerek, aki pici mellett kezdte el egyáltalán.
2013. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jóó. :) Köszönöm a válaszokat. :D
2013. júl. 19. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Még bőven ráérsz ezen agyalni. Eleve az élet nem egészen olyan mint ahogy tervezzük (legtöbb esetben), sosem tudod mit hoz igazán az élet. Pl. megtetszik egy másik pálya gimiben, és az akarsz lenni..csak hogy a legkézenfekvőbbet említsem, de lehetnek cifrább dolgok is, nem akarlak rémisztgetni.

Mindenféleképpen tervezd az életedet, most az a legjobb ha jól tanulsz. Ha ezt összehoztad akkor arra az egyetemre felvételizel ami kicsit komolyabb fejjel is közel áll hozzád. Tanulás helyett nagy családot ne tervezzél, ha úgy látod felnőtt fejjel és persze majd a párod is hogy nagy családot szeretnétek és lehet is anyagilag és egészségileg is akkor lesz, ha nem nem.

2013. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

ez attól függ mennyire vagy okos. ezt ne vedd sértésnek_! barátnőm szin kitünővel végzett,közben gyereket nevelt. de egy 300 oldalas könyvet átlag 3 nap alatt vett át,tanult meg mert olyan az agya. egyelőre koncentrálj a gimire,az se lesz egy gyaloggalopp,majd meglátod később menni fog-e egy orvosi.


amúgy a nagycsaládról annyit még h én az elmult 5 évben szültem 3 gyereket,35 vagyok,még én sem voltam elkésve,sőt,lehet még szülök 1-et

2013. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem veszem sértésnek. :) Nehezen sértődöm. :)

Én is 5-ös voltam általánosban (1-2 négyes kivételével), de úgy h nem erőltettem meg magam. :D

Az a fura, hogy akinek említettem (anyuék meg barátok) mind azt mondták, hogy vagyok olyan okos. Remélem vagyok annyira okos, mint amennyire ők gondolják. :)

2013. júl. 19. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az orvosi piszok nehéz, 4 év múlva még nehezebb lesz

sok sikert és kitartást addig :)

nekem is mindig azt mondták h milyen okos vagyok én vagyok a legokosabb mégsem mertem egyetemen nehéz szakot választani, pedig általánosban kitűnő voltam gimibe meg sok minden más is vonzott 4 éven keresztül

kívánom, hogy váltsd valóra és legyél te az aki 4 év múlva olyan okos hogy megtudja valósítani hogy orvosi karra bekerül :)

2013. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2013. júl. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!