Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korig lehet egyeteme...

Hány éves korig lehet egyetemen államilag támogatott szakra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 21 éves és, de bizonyos okokból csak jövőre tudnám elkezdeni az egyetemet. Most télen jelentkeznék. És nyilván most épp nem számítok diáknak.

Lehet ebből valami hátrányom, hogy nem rögtön középiskola után jelentkezem államilag támogatott szakra?



2013. júl. 26. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 120 éves korodig. nincs határ :) én 22 évesen kezdek, most vettek fel.
2013. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :D köszi a választ
2013. júl. 26. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nappalira harminckét éves korig.

Nem lehet teljesen korlátlanul sztem

2013. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár év "csúszás" még benne van,

Régen is a fiúk egy évvel később kezdhették csak meg

a tanulmányaikat, mikor még "előfelvételisek" voltak

2013. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak azért vagyok csúszásban, mert csak most jöttem rá, hogy mit szeretnék tanulni, mi szeretnék lenni. A pontjaim alapján pedig bekerülhetnék nappali tagozatra, csak nem tudtam, hogy van-e korhatár.
2013. júl. 27. 13:10
 6/6 anonim válasza:
100%

A barátom 2005-ben érettségizett, aztán dolgozott, és tavaly mégis beiratkozott az óbudai egyetemre állami támogatottan, nappali tagozatra.

Akkor volt 25 éves.

Szóval nincs semmi baj azzal, hogy kimaradt egy éved :D neki 7 maradt ki :D

2013. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!