Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez a 2 darab könyv elegendő...

Ez a 2 darab könyv elegendő ahhoz, hogy jól felkészüljek a középszintű érettségre biológiából?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 27. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de összeszámoltam, és ez a negyedik kérdés 3 napon belül ugyanerről.. Mikor kiírtad a kérdést, nem kaptál ajánlatokat?..
2013. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek jó kiegészítő könyvek,én emeltre készültem,de ezeket is átolvastam egyszer :)
2013. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reptoid ***** válasza:

A világ minden kincséért sem beszélnélek le a plusz tanulásról, mert az nem árthat, de én egy könyvet, a panemsulis bioszt ajánlanám.

Nemhogy abszolút 0 szintről, inkább -10ről készültem fel vele szűk 2 hét alatt vele egy 98%os biosz középre. Tényleg csak ajánlani tudom. De ami benne van középszintes rész, azt vágjad oda-vissza.

2013. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki a szerzője a panemsulis könyvnek?
2017. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!