Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. es vagyok és szeretnék...

9. es vagyok és szeretnék jövőre átmenni egy másik suliba. Ahhozz h átmehessek mikor kell szólni a másik iskolának? (pl. félévkor vagy elég év végén is? )

Figyelt kérdés
idegenvezetői suli lenne a másik (:
2009. okt. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én évközbe szóltam hogy átszeretnék menni egy másik suliba és félévet már az új suliba kezdtem:))
2009. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint melyik a "másik iskola" ?

Gondolom az, amelyikbe átmennél nem? Mert akkor fel kell venned velük a kapcsolatot, hogy egyáltalán átvesznek-e mert nem olyan biztos... lehet, hogy felvételit is íratnak veled, szóval keresd meg őket minél előbb, hogy megtudd ha esetleg valamiből kell készülnöd!

Ja és még valami ami nagyon fontos. Sajnos nem sajnos de a mostani iskoládnak CSAK az utolsó utáni pillanatban szólj, hogy elmész, mert hajlamosak ilyenkor lefelé görbülni a jegyek!!!

2009. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 1 éve váltottam sulit, átmentem a félévi bizimmel, de volt bent pár rossz jegy és azt mondták így nem vesznek át, javítsam ki és menjek vissza évvégén. ráhajtottam, évvégén visszamentem és átvettek. a régi sulimnak akkor szóltam, amikor nyáron mentem a kiiratkozási papírral és így utólag látom, hogy nagyon jól tettem! mivel a konkurens iskolába mentem át nagyon csúnyán néztek rám, szóval ha előbb kiderül és nem vesznek át asszem sok gondom lett volna :D
2009. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát igen nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)

ezt az évet még ebben a suliban szeretném kijárni. De ha már esetleg félévkor átvennének én annak is örölnék szóval nem sokára felveszem a kapcsolatot a másik sulival :) és még1szer köszönöm

2009. okt. 28. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!