Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én még a 480 pontos rendsze...

Ha én még a 480 pontos rendszerben érettségiztem, amikor még nem volt kötelező az emelt szintű érettségi, akkor én ha most másik egyetemet akarok elkezdeni, újra kell érettségiznem valamiből emelt szinten?

Figyelt kérdés
A képzés formája nem alapképzés, hanem csak felsőoktatási szakképzés. Oda kell egyáltalán?
2013. aug. 10. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam a kérdésben: nem egyetemet akartam írni, hanem főiskolát.
2013. aug. 10. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az adott szak követelményeit!

Ha kell emelt érettségi oda, akkor újra kell érettségizned, ha nem kell oda emelt, akkor nem kell újraérettségizned.

Rád is az 500 pontos rendszer vonatkozik.

2013. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 11. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, mindig az adott év követelményei szerint néznek mindent. Felsőfokú szakképzésre gondolhattál, de ahhoz valószínűleg nem kell emelt érettségi.
2013. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!