Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász követelmények?

Gyógytornász követelmények?

Figyelt kérdés

Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? Kb milyenek a ponthatások? Személyi edzőn gondolkodom még, ha nem vesznek fel gyógytornásznak, még most vagyok 11.es, arról is leírnátok amit tudtok? Utána néznék én is, de egyértelműen ezekre nem találtam választ, csak több oldalas cikkeket, amiben valahol biztos le van írva, de per pill nincs időm ezeket átböngészni. Mrgköszönném, ha valaki megosztaná velem ezeket az infókat!

17/L



2013. szept. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

tavaly a sotéra 395 volt az állami, idén 400. a fizetés is vhogy 380 körül volt azt hiszem. elég sokszoros a túljelentkezés, mi vagyunk a karon a legtöbben, 120an.

elhelyezkedési lehetőségekről igazából annyira nagyon nem mondanak magyarországon jókat, de külfölön tárt karokkal várnak, ha van hozzá nyelvtudásod is. maszekban meg szerintem teljesen jól lehet pácienseket szerezni, mert nevetséges, hogy mi folyik az állami kórházakban.

2013. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszke
2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!