Mit lehet olyan esetben tenni, ha óvodapedagógián nem tudtam elmenni a kötelező gyakorlati órára?

Figyelt kérdés
Tömbösített hét van, tehát ez csak 4 napos tárgy, és én már nem voltam 2 nap. Állítólag a gyakorlatok max. 1/3-át lehet "ellógni", ez pedig már túl van azon. Most akkor bukott a félévem? Semmiféle megoldás nincs ennek pótlására?

2013. szept. 10. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt ne egy anonim lapon képrezed meg. Mert levelező oktatás intézményenként eltér (jobban mint a nappalis képzés), tanár és tantárgy függő. Amennyit kiírtál abból senki sem fogja tudni a megoldást. kérdezd meg egy évfolyamtársadtól, hogy mi volt amikor hiányoztál, volt e katalógus, gyakvezető mit mondott stb. To-n is érdeklődhetsz..
2013. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jövő ilyenkor fel kell venned
2013. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!