Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglős képzést (OKJ 52 811...

Vendéglős képzést (OKJ 52 811 02) hol találok Budapesten?

Figyelt kérdés

Tanfolyam kellene, 7-8 hónaposak szoktak lenni, de mivel tavaly szeptemberben változott pont ez a képzés az OKJ szerint, az iskolák még mindig vagy a régi nevén említik (ami már nem aktuális : vendéglátó technikus, v.vállalkozó, v.eladó, v.manager) vagy pedig nem is írnak semmit! Szeretném ezt még az idén elkezdeni.

Van olyan hely ahol telefonon tudnak felvilágosítást adni több iskoláról hogy hol taníthatják? Vagy esetleg tudtok olyat ahol tényleg ezt a képzést tanítják?

Köszi a segítséget!


2008. júl. 3. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző

[link]


Én pár éve ott tettem le a vendéglátó üzletvezetőit estin. 6 hónap volt. Most, ha jól láttam, Vendéglős néven fut a képzés.

2008. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A válaszírótól szeretném megkérdezni,érdemes ilyen képzésre járni? Keresett a munkaerőpiacon?
2012. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!