Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mi legyek pedig már...

Nem tudom mi legyek pedig már hetedikes vagyok és nem tudom hova menjek tovább tanulni . Szerintetek mi legyek? (nem utca seprő sem kukás nem akarok lenni). Nem vagyok rossz tanuló mindig 4, valamennyi vagyok fél és év végén.

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy legalábbis szerintem az nem számít rossznak
2013. szept. 24. 14:32
 2/10 anonim válasza:
Jelenkezz gimibe és kapsz pár plusz évet gondolkozni ;)
2013. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fu hát szerintem ott kinyírnának mert a matek nem megy :(
2013. szept. 24. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én meg nem tudom mi legyek,hová menjek,pedig 12.-es vagyok.:) Ráérsz még...a gimnázium tényleg jó ötlet,mert jó tanuló vagy.
2013. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondold át a tantárgyakat, amiből jó vagy és szereted is, vagy csak, hogy mit szeretsz csinálni. És abba az irányba tanulj tovább.
2013. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem reál-ra mész,akkor a matek nem annyira lényeg,a normál matek szakközépiskolában is ugyanolyan nehéz...
2013. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én a törit a bioszt föcit és az angol imádom
2013. szept. 24. 14:43
 8/10 A kérdező kommentje:
reál az mi ?
2013. szept. 24. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki te nem reál hanem humán vagy.A reál az amikor egy ember a matekot a fizikát tudja/érti.Te azt mondtad,hogy nem érted,így nem olyan középiskolát választunk ami ezt dolgozza fel jobban.A humán az az amikor a történelem ,angol ilyesmiket érti ,ezek a tanulósabb tárgyak.Itt van pár budapesti humán középiskola.Nem írtad hol laksz,de ha nem Budapesten akkor is jöhetsz ide mert vannak kollégiumok.Azok se rosszak és is kollégiumos voltam.Most egyetemista vagyok.Na itt van pár:

1. Ady Endre Gimnázium-Humán szak(Budapest,13.ker)

2. Raoul Wallenberg Humán Szakközépiskola és Szakiskola

3. Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium(Budapest,3.ker) Ez amúgy nyelv suli.

4.Könyves Kálmán Gimnázium(Budapest,4.ker)

5.József Attila Gimnázium-itt van biosz,humán és angol tagozat is válaszd azt amilyek akarod(Budapest,6.ker)

6.Karinthy Frigyes Gimnázium -emelt angol tagozat(Budapest,18.ker)

Remélem tudtam segíteni.MINDENKÉPPEN nézz utána az iskoláknak a neten és tanulj nagyon sokat!(;

19/L

2013. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat !
2013. nov. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!