Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most végzem a nyolcadikat....

Kerdezojatekos kérdése:

Most végzem a nyolcadikat. Átlagom 4-es körül van, inkább a négyes fele húz. Konkrét elképzelésem van. Milyen szakközépiskolát/gimnáziumot ajánlatok? Melyik a jobb? Kolesszel kéne. BP & HATVAN környéke.

Figyelt kérdés

Nos,szeretnék továbbtanulni,elképzelésem is van,rendőr szeretnék lenni,azon belül is Bünyügyi Nyomozó,minimum hadnagyi rangon,vagy készenlétis,még nem tudom pontosan.

Tehát milyen iskolát ajánlotok? Bentlakásosba szeretnék menni,ne legyen nagyon erős suli,de azért középkategóriába tartozzon. Átlagom 4-es körül van. Köszönöm a segitséget.



2013. okt. 3. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Zrínyi Miklós Gimnázium/Kőbánya.
2013. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Adyligeti Rendészeti szakközépiskola. Budapest. :) nem akarsz inkább katona lenni? az jobb. (vicceltem :P)
2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Thán Károly,szintén Budapest...
2013. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem kollégiummal együtt kéne..
2013. okt. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!