Mit csinaljak? Teljesen ketsegbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nekem kicsikorom ota az az almom hogy balettancos legyel es szinhazakba tancoljak de a szuleim nem hiszem , hogy orulnenek neki sot nem is engednek meg hogy olyan suliba menyjek. Nem merem megkerdezni meg csak felhozni se a temat annyira felek. Kineztek velem egy jo gimnaziumot a xantuszt nekem is tetszik eleinte en is oda alartam menni de rajottem , hogy nekem nem ez az almom mar olyan sokszor hondoltam erre. En a madach musical tanciskolaba szeretnek menni parhuzamos kepzesre nekem ez nagyon tetszik es lenne is eselyem , hogy felvegyenek 4,4/5 -os az atlagom. De nem is ezzel lenne a baj hanem a szuleimmel miattuk a tancot is abbakellett hagynom a tanulas miatt mar versenyszeruen csinaltam pedig imadok tancolni es szineszkedni (azt is tanitanak ott) de tudom lekene ulnom es meg beszelni veluk de ha kimodjak azt a bizonyos nem szot nekem a vilag omlana ossze es en nem az a fajta vagyok aki visszabeszelne... Segitsen valaki !!! Nagyon fontos nekem
2013. okt. 8. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit kéne (talán) mondanod nekik, hogy legalább hadd próbáld meg a felvételit.

Ha nem vennének fel, akkor mész a másikba, amit együtt megnéztetek. De lagalább hadd próbáld meg a táncsulit

2013. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogyha a masikba felvennenek akkor a tancsuliba is , mert az egy kicsivel gyengebb
2013. okt. 8. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mond ezt amit leírtál. Plusz, hogy ha olyan suliba mész amit nem igazán szeretsz, akkor nem is fogsz tudni eredményesen tanulni ott.
2013. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megkerdeztem es azt mondtak nem vagyok tehetseges es hogy nem vinnem semmire ..... Ez szerintem nem igaz .... Nem tudom mit mondjak nekik nagyon bant es egyfolytaba sirok emiatt ,mivel tudnam megygyozni olet?
2013. okt. 9. 16:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg , hogy nincsen tancos alkatom ha 15 eves vagyok 163/4 cm es 45 kg az megfelonek szamit egy ilyen munkahoz nem ?
2013. okt. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!