Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes környezetvédelmi vagy...

Érdemes környezetvédelmi vagy erdőmérnöknek menni? Melyik jobb? Melyikre van nagyon kereslet? Könnyen el lehet vele helyezkedni? Milyenek a ponthatárok?

Figyelt kérdés
környezetvédelmi mérnök, erdőmérnök, felvételi

2013. okt. 10. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy környezetvédelmi mérnök...


Ha a környezetvédelemben akarsz dolgozni, akkor CSAKIS: biomérnök vagy vegyészmérnök vagy vegyész.

Amit nagy ívben kerülj: környezettan, környezetmérnöki, és a környezetgazdálkodási agrármérnöki se annyira jó...



Erdőmérnökiről nincsenek információim.

2013. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam.. :$
2013. okt. 11. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire menne a kémia?
2013. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A környezetmérnökit nem kerülném annyira, elég fényes karriert lehet vele befutni, ha odateszed magad, vagy jól specializálódsz. Gyorsan fejlődő, innovatív iparág, szerintem mellé nem lehet nyúlni vele, ha megütöd a lécet.
2013. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább biologiás vagyok, mint kémiás. Jobban érdekel és jobban is megy.
2013. okt. 13. 07:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az erdőmérnökire járok(másodéves),annyit mondok hogy nem a legkönnyebb szak,viszont több évfolyamtársamat pénzelik különböző erdészetek hogy jól tanuljanak,hogy ha sikerül elvégezni akkor ott dolgozzanak... szóval van kereslet erre szakmára is
2013. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy más nincs, ami érdekelne?


Arra vigyázz, hogy olyan szakra menj, ami tudod mire jó illetve ami egy önálló szakma.

2013. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, és érdekel is, csak most felvételik előtt vagyok, és nem tudom, hogy pontosan mi szeretnék lenni. Most a biológus és az erdőmérnök között vívódom...
2013. okt. 19. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!