Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályaválasztást javasol...

Milyen pályaválasztást javasolnátok?

Figyelt kérdés

Tudom ''Mert nem messz palyavalasztasi szakemberhez?,,.Mert csak kiváncsiságból kérdem. 17 éves 11. osztályos vagyok biológa-kémia osztályban...nyelvekben gyenge vagyok viszont erösségem a történelem és a matek.

Vannak nagyon jó ötleteim pl. könyv vagy történet,másnak is meséltem már és mondta, hogy írjam meg de ebben nem vagyok jó,csak ötleteket tudok adni és jó a fantáziám...szerintetek?



2013. okt. 13. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
helyesírás miatt bocsánat...eléggé siettem.
2013. okt. 13. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem akarta írni, hogy menj pályaválasztási szakemberhez.:D [link] nézelődj, bal oldalt középen nézd meg az Egyetemek, főiskolák részt, hátha megtetszik valami képzés, egyébként pedig jobb oldalon vannak ilyen pályaválasztási tippek, tesztek, azokat is érdemes kipróbálni.:)
2013. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. okt. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!