Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételiző 8. -osok! Ki...

Felvételiző 8. -osok! Ki tervezi úgy, hogy a pécsi Nagy Lajos, Babits, Leőwey vagy Janus gimnáziumok egyikébe fog járni?

Figyelt kérdés

Fel szeretném kutatni a lehetséges leendő osztálytársaimat :D

elsősorban akik angol, általános vagy humán tagozatra jelentkeznének :)



2013. okt. 16. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Én a Nagy Lajosba járok, de nem ez volt a kérdés :D
2013. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Nagy Lajosba szeretnék menni az idegennyelvi osztályba.Nagyon izgulok minden miatt és remélem,hogy majd sikerülni fog,csak kevés az önbizalmam,hogy egy ilyen jó suliba bejussak.Minden esetre sok sikert neked! :))
2013. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hello! Lehet , egy kicsit későn írok..DE én is most felvételizek és nagyon gondolkodom a Babits-on és a Leőwey-n! Első benyomások: Babits: Nyílt napon ment a sablon szöveg!(szerintem)kicsit gyorsan lezavarták! Bemutató óra: 15 perc be sem fértünk egy terembe, kimentünk a folyosóra a tanár felállt egy székre és beszélt.....senki nem hallott semmit....

Leőwey: mindenki tök jó fej volt:D, az angol bemutató óra király volt:) első látásra megfogott.. pedig nagyon mondják a sok drogost, alkoholistát...remélem nem így van mert szerintem itt fogom az angolt ELSŐ helyre megjelölni.. Én is várom a válaszokat! És remélem felvesznek téged is és engem is! Sok sikert!

2013. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as! akkor egy helyen voltunk, csak nem ismerjük egymást :D
2013. nov. 21. 17:51
 5/7 anonim válasza:
Lehet!Esetleg megtudhatnám hova jársz???:)
2013. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem szeretitek a tömegnyomort és nem szeretnétek állandóan tanulni NE gyertek a babitsba
2013. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enyhén szólva későn írok ide...

Nade, megkérdezhetem hogy ki hova jutott be?:o

2018. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!