Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha lányként...

Szerintetek ha lányként vadgazda mérnöknek szeretnék tanulni akkor bele merjek vágni, és ha igen mégis hol tudok vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
A szüleim nem igazán támogatják az ötletet. Szerintük egy jogász szakma vagy valami hasonló lenne a nekem való. Apukám hivatásos vadász és szerinte sem biztos hogy el tudnék vele helyezkedni. De nekem mégis ez a vágyam. Kiskorom óta rendszeresen gyakorlok, a vadászatban is szép eredményeket értem már el és mindenki azt mondja valami vonzerőm van, vonzom az állatokat. Úgy szeretnék állatokkal foglalkozni. Milyen állatokkal foglakozós munkák vannak még?

2013. nov. 15. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogászból annyi van, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. Nekem tetszik az ötleted, de azt látom, hogy csak akkor tudsz ezzel elhelyezkedni, ha nagyon elszánt vagy, komolyan veszed, és vannak kapcsolataid ilyen téren.
2013. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a vadgazda mérnök önállóan nem nyerő. Viszont az erdőmérnökök ha felvesznek X vadgazda kreditet a tanulmányaik során, akkor a saját diplomájuk mellé megkapják a vadgazdát is, tehát egyszerre kapnak két diplomát.
2013. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utóbbit nem is tudtam, lehet érdemes elgondolkodni rajta :)
2013. nov. 15. 19:13
 4/4 anonim válasza:
Csatlakozom a 2. hozzászóló véleményéhez, van benne jövő, főként, ha szereted, szeretnéd csinálni.
2013. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!