Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Békés megyeiek! Andrássy,...

Békés megyeiek! Andrássy, Erkel vagy Közgé?

Figyelt kérdés
Melyik jobb suli, melyiket ajánljátok? Milyen az idegennyelv oktatás, diákélet stb.?:)

2013. nov. 16. 18:03
 1/10 anonim válasza:

Én most vagyok kilencedikes az Andrássyba és egyszerűen imádom! :)Elvárás az bőven van és tenned is kell a sikerért, de teljesen megéri!

Őszintén szólva én nem a legkeményebb, és nem is a legjobb angoltanárt kaptam, így számomra ez negatívum volt, többet vártam volna. Ellenben a német! Most először tanulok németet és véleményem szerint csodálatosan tanítja a tanárnő! :)

Ami szerintem még igen megfontolandó az az, hogy ha idejössz, bármilyen más irányban is folytatni tudod a tanulmányaidat, mindenből elvárják a legjobbat. De ne aggódj! Én se haltam bele, teljesíthető a dolog. :) Szóval, ha Andrássyba jössz továbbra is nyíltak előtted a lehetőségek, csak tanulnod kell:)

Diákélet: Nincs még egy iskola Békéscsabán, aminek ennyire pörgős lenne a diákélete:) még csak december eleje van, de sorolom, hogy mik voltak eddig:

Garabonciás-napok, gólyahét, Rózsahét és DÖK választás:) Más kisebb-nagyobb eseményekkel, meglepetésekkel. Csak ajánlani tudom! :)

De bárhova is jelentkezel, én szorítok, hogy bekerülj! (:

2013. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, nagyon aranyos vagy! :)
2013. dec. 12. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Szintén Andrássy-s diák vagyok :D

Nem írok véleményt, mert már leírt mindent az előttem lévő, szóval várunk! :P

2014. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyelvoktatás szinten a Közgé a nyerő,bár az szakközép.Andrássyban mi érdekel?Melyik tagozat?;)
2014. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És az Erkel az milyen?
2014. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A három közül én egyértelműen az Andrássyt ajánlom. Nem járok oda, csak szeretnék, de amióta elkezdtem nézegetni a gimiket, ez volt a legszimpatikusabb, csak jókat írnak róla. Például:

1. kemény suli, de megéri

2. Békés megye egyik legjobb gimije

3. ha esetleg nem csabai vagy, előny, hogy az állomás baromi közel van. :)

2014. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az Erkelről is jókat mondanak,de az gyulai.Ahova ne menj:Evangélikus..
2014. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:))
2014. márc. 26. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
na,végül hova mentél?
2014. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az Erkelre esett a választás, fel is vettek emelt angol-emelt németre:)
2014. ápr. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!