Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó ötlet lenne elvégezni a...

Jó ötlet lenne elvégezni a pszichológiát (munkapszichológia MA) és a humán erőforrás menedzser szakokat?

Figyelt kérdés

Ezzel tudnék érvényesülni? Elég lenne az egyik is (akkor mindenképp pszichológia lenne)? A nyelvtudásom jó.


A sok tanulás nekem nem gond.


2013. nov. 16. 21:20
 1/1 polyakeszter válasza:

Szia!


Én szervezetpszichológiát végzek.

Szerintem ennek van az egyik legnagyobb keletje a pszichológia szakirányok közül (munka, szervezet psz. majdnem ugyanaz, sok helyen nem veszik külön, de azért van különbség)

A munkapszichológusokat eleinte HR asszisztensnek veszik fel. Rengeteg a papírmunka - irodában, nem egy nagy élmény. Aztán lehetsz HR generalista és HR senior is, ahol már elég magas fizetéseket kaphatsz, de ott már a társalgási vagy tárgyalóképes angol nyelvudás szükséges.


Persze lehetsz tréner is, aki cégelnek dolgozik, vagy coach, aki tanácsod ad a cégbezetőknek.

Ha szereted a közgazdaságot és szeretnél belemélyedni az üzletpolitikába, akkor ez is elég jövedelmező, de ezen képzésekhez külön tanfolyamot kell majd csinálni, ami kissé költséges.

2014. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!