Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » VICCEN KÍVÜL! Színészkedéssel...

VICCEN KÍVÜL! Színészkedéssel akarok foglalkozni. Középiskolás,10. évfolyamos vagyok, más szakon, de az érettségit ott szerzem meg. Utána hogyan tovább? milyen iskolába kéne mennem, ami ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne jártas, hogy mit kell tennem ehhez. korai, de szeretném ha az egész folyamatot leírná aki tudja. Pest vagy Miskolc környékén lennék, ez idővel eldől. Milyen suliba kellene mennem, ott mit tanítanak konkrétan, és esetleg hol lehet Magyarországon filmes meghallgatásra jelentkeznem? korai még az utolsó, de érdekel nagyon már régóta.Hiába mondták, hogy esélytelen nekem, 11 éve korom óta nem tudok leszakadni róla. esetleg nyelvtanulásmennyire szükséges, stb, bármilyen információ jöhet.

2013. nov. 22. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem színházi, hanem filmes színészet érdekelne
2013. nov. 22. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Színház- és Filmművészeti Egyetem
2013. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
hű, nekem is ennyi idős a gyerekem, de maximálisan tisztában van azzal, milyen lehetőségek vannak érettségi után... én nagyon elképedtem a tudatlanságodon, kb. 13-14 éves gyerek szintjén vagy. Biztos, hogy 10.-be jársz???
2013. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, annyiba. azért vagyok tudatlan, mert egy hosszuú évig tudtam, hogy ez lehetetlen nekem, de csak nem tudok lemondani róla. és persze azt gondoltam, hogy ilyen tipusú iskolába kell menni, csak konkrétumokat, hogy hol vannak, meg melyik suli pontosan, stb..
2013. nov. 24. 18:38
 5/7 Gress Hogan válasza:
virag.gerg@gmail.com
2013. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudatlan, te vagy szemtelen ahelyett, hogy inkább segítenél, megorülök az ilyen hozzáállású emberektol... A színmure érdemes menni bár a shakespeare akadémiáról is jókat hallottam
2013. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsónak:)
2013. dec. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!