Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen év közben is áttehet...

Egyetemen év közben is áttehetnek fizetősre? Azt tudom, hogy egy év alatt meg kell lenni egy bizonyos számú kreditnek és ha nincs áttesznek, de évközben is? Vagy ez változó?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Év kellős közepén nyilván nem fognak áttenni, akkor nincs is nagyon okuk rá, hiszen a közepén vagy valaminek.

Ha azt akartad kérdezni, hogy a félév végén, akkor tanulj meg fogalmazni, mielőtt egyetemre jársz.

2013. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy az egyértelműen levehető, hogy az első szemeszter végére gondolok. Tisztában vagyok azzal, hogy egy-két hónap után nem tehetnek át sehova: mivel zh-kat kell írnom, vizsgákra kell járnom és nincs érdemjegyem a tárgyakból, mert azok alapján néznek egy átlagot a többi hallgatóhoz képest.


Valaki esetleg válaszolna a kérdésemre?

2013. nov. 29. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hol tanulsz. Nálunk mindig a tavaszi félév után nézik az eredményeket, így egy félév után senki nem ütheti meg a bokáját.
2013. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miskolci Egyetem
2013. nov. 29. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!