Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha főiskolára/egyetemre...

Ha főiskolára/egyetemre akarok menni, akkor mindenképp kell emelt szintű érettségit is tennem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.. hova szeretnél menni?

Például van olyan szak ahol a kötelező érettségi tantárgyak mellett feltüntetik,hogy egyet emelt szinten kötelező teljesíteni.

2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy hova szeretnék menni, azt még nem sikerült kitalálnom...
2013. dec. 28. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

@1. vagyok


Én is idén érettségizek.. még nekem sincs végleges ötletem.. Ráadául febr. 15.-ig kell leadni a jelentkezést. :s

Gimnazista vagy ? Ha igen milyen fakultációkra jársz? Ha állsz valamiből olyan szinten és még ráhajtasz májusig akkor összejöhet egy jó emelt szinítű.. ráadául +50 pont szóval nem mindegy. Ha valamiból jó vagy akkor az alapján keress egyetemi szakot, hogy hol érettségi követelmény az a tantárgyt..


De ha nincs ilyen akkor pedig nézz végig egyesével minden egyetemet, és írogasd ki melyik szimpatikus.. nézd az érettségi követelményt, ha elvárás emelt szintű.. akkor nagyon nagyon nagyon rá kéne hajts :s !!! még an 5 hónapod felkészülni, ha komolyan veszed nem lehetetlen! (Főleg ha faktra is jársz (?) )

2013. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szakközépiskolába járok, kereskedelem-marketinget tanulok, de nem kapok ebből szakmát, csak érettségizem belőle.
2013. dec. 31. 16:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Rá kéne hajtanom, tudom... csak azt nem tudom, hogy mire. :(
2013. dec. 31. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!