Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ELTE-TÓK-ra szeretnék...

Ha ELTE-TÓK-ra szeretnék bekerülni akkor csak ott csinálhatom meg az alkalmassági vizsgát?

Figyelt kérdés
szeretnék mindenképp ELTE tanító szakra bekerülni, de ahogy hallom elég nagy szívatás zajlik ott az alkalmasságin és hallottam egy olyan fülest hogy valaki pl Vácon csinálta meg az alkalmasságit, sokkal könnyebben és még is eltére be tudott kerülni. Azt persze tudom hogy ott kell alkalmasságit csinálni amelyiket elsőnek jelölted be, de akkor még megváltoztatnám jún. 10-ig a sorrendet az alkalmassági után.

2014. jan. 12. 18:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem muszáj a TÓKon, igaz én itt csináltam de nem nagy humbuk.... :) De vidéken még könnyebb
2014. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én TÓK-os vagyok, és Vácon csináltam meg, tényleg sokkal könnyebb ott

viszont a TÓK-os tanároknak azt mondd, hogy a TÓK-on voltál alkalmasságin, mert ha megtudják hogy máshol voltál megeshet, hogy elkönyvelnek idiótának :D

2014. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és akkor te Vácon jelölted meg elsőnek az egyetemet és utána megcserélted a sorrendet?
2014. jan. 13. 22:37
 4/15 anonim ***** válasza:

nem, én meg se jelöltem a vácit...persze ott a tanároknak azt mondtam, hogy naná, azt jelöltem első helyen

de nem kell bizonyítani, hogy jelentkeztél oda, és nem is kérdezgeti mindenki


amúgy csak az eltét jelöltem meg, nem akartam máshova menni

2014. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

tehát akkor csak fogom magam és elmegyek a váci alkalmasságira, anélkül hogy jelentkeztem volna csak besétálok oda?

de nem úgy van hogy kapok valami behívót és azt fel kell majd mutatni ott? meg szerintem nekik meg van hogy ekkor és ekkor kit hívnak be, meg van nekik a név sor, meg időbeosztás. Valami rendszernek csak kell lennie, mert így mehetne bárki bárhova.

(bocsi ha hülyeségeket kérdezek)

2014. jan. 14. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Az előalkalmasságira lehet jelentkezni a honlapon, de az nem jelenti azt, hogy a képzésükre is jelentkezned kell :)
2014. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
húha most látom, hogy Vácon holnapig van a jelentkezési határidő. Van előzetes alkalmassági vizsga meg van egy alkalmassági vizsga májusban. Most ha januárban megcsinálom és megfeleltet kapok akkor ha jelentkezek ELTére, tavasszal csak be kell adnom a lapot és le van tudva?
2014. jan. 14. 13:42
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, a felvire majd fel kell tölteni a fénymásolatát az igazoló lapnak és ennyi :)
2014. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egészségügyi alkalmassági lap is kell egyébként, amihez tüdőszűrő is tartozik, ennek majd nézz utána, ha még esetleg nem tetted :)


asszem TÓK oldalán fent volt az érettségizőknek fülön az a lap amit el kell vinni dokihoz

2014. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jaj várj, lehet hülyeséget mondtam, a tanítóira nem biztos, hogy kell
2014. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!