Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg jogra járok, de...

Jelenleg jogra járok, de nagyon nem szeretem. szeretnék mellette valami műszaki képzést elkezdeni, pld. Gépészmérnök, mivel ennek lenne valami jövője is, de ezt csak levelezősként tudnám végezni, szerintetek van ennek értelme, lehetséges ez? F/22

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld egyszerre a kettőt. Én gépész vagyok és piszok nehéz. A jog úgyszint. Inkább először fejezd be a jogot, utána kezdj bele a második diplomába.
2009. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem gépészmérnöknek ne menj! Már megint az lett, hogy átestünk a ló túloldalára és mindenki gépészmérnöknek akar menni, mert beharangozták, h hiány van belőle! Ugyan ez volt a logisztikussal, az ügyvéddel, a pénzügyi és számviteli szakmákkal és még sorolhatnám! Néhány év múlva örülni fogsz, ha találsz magadnak olyan munkát, amit meg is fizetnek! Ha mérnöknek mész, akkor válassz, vmi olyat, amiből tudod, hogy nem lesz tucatszakma! Sajnos ez így van és el kell fogadni! Am meg én sem csinálnám a kettőt egyszerre!
2009. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mérnökökre mindig szükség lesz, szerinted hova fejlődik a világ? Nem a jogászok viszik előre, nem is a pénzügyesek, gondolkozz!


Egyébként csatlakozom az első válaszolóhoz, én nappalis gépészmérnök hallgató vagyok, egyes tárgyak piszok nehezek.

Bár nekem a seggeléssel van a bajom, amit mondjuk jogon biztos elsajátítottál! Ha van eszed a matekhoz, akkor vágj bele, de csak a jogi diploma után!


Remélem segítettem!

2011. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!