Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE IK Programtervező informa...

Pixie.cute kérdése:

ELTE IK Programtervező informatikus. Valaki valami vélemény, tapasztalat? Esetleg jár valaki oda?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadnék tanácsokat, véleményeket, mert tetszik, voltam nyílt napon és szeretnék oda menni, / van bennem egy kis vágy a nagyváros fele is. Persze emellett jó lenne ott barátokat, ismerősöket is szerezni, szóval ha valaki oda jár, akkor az is írhat. :)

2014. jan. 23. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Matekkal hogy állsz?
2014. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól
2014. jan. 24. 21:52
 3/4 anonim válasza:

Ha nem akarsz vért pisálni, tényleg jól kell állnod a matekkal, de ha így van, akkor még élvezni is fogod és nem bánod meg. Alapvetően nem egy könnyű szak, de ha odateszed magad, elvégezhető.


Gólyatábort ne hagyd ki, ha ide jössz!

2014. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Piert ***** válasza:
Szia! Én spec Ik-s vagyok és örülök is hogy tetszett a nyíltnap( kérdés: az eltefeszt vagy a rendes nyíltnap?). Tanácsként hirtelen most csak annyi jut eszembe, hogy kösd fel a gatyád és legyél határozott a diplomát illetően( és persze ne vegyél semmit félvállról, mert az a legnagyobb bukgtatója a dolognak). Ha van bármi kérdésed, tedd fel bátran :)
2014. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!