Melyik a legkeresettebb villamosmérnöki szakirány?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem tudom hogy melyik az amivel biztosan el lehet helyezkedni, valaki tudna segíteni? Esetleg az is érdekelne, hogy melyik szakirány igazából mit is takar.

2014. jan. 23. 15:48
 1/3 Sidel ***** válasza:
100%
A különböző egyetemeken különböző szakirányok vannak. Melyik egyetemre jársz?
2014. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutsz odáig, kb. kialakul hogy mi érdekel, melyik tanszéken tanulnál. Nincsen olyan szakirány amivel csak szórólapokat oszthatsz a mozi előtt.
2014. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az Óbudai egyetemre szeretnék majd járni, de mivel 2 központja van Pesten, ezért már a legelején el kell döntenem, hogy melyikbe menjek, és mindkettőben másik szakirányok vannak... azt hallottam, hogy a villamos enegetika az keresett, viszont lehet hogy valami mikroelektronika, vagy ilyesmi engem jobban érdekelne... Szerintetek az is keresett?
2014. jan. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!