Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakács képzéseket...

Milyen szakács képzéseket tudnátok ajánlani? Van értelme egyáltalán az ilyen képzéseknek?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok és az idén fogok érettségizni.Szeretnék szakácsnak tanulni lehetőleg Debrecenben és környékén de bármilyen település szóba jöhet. A Tessedik Sámuel találtam ami helyben van,erről tudtok valamit? Van ennek az iskolának neve a szakmában ?

2014. jan. 28. 21:25
 1/2 anonim válasza:

Nezd, szerintem ha helyben akarsz maradni akkor teljesenmindegy hogy melyik suli a kornyeken. Ha viszont a suli neve szamit neked akkor a Gundek Karoly szki.

Egyebkent a szakacs szakmaban sokkal nagyobb a gyakorlati hely, vagy munkahely neve mint a suli neve.

2014. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*sokkal nagyobb jelentosegu...
2014. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!