Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a 07- es tagozatra jelentk...

Aki a 07- es tagozatra jelentkezett a budapesti Madách Imre Gimnáziumba, annak milyen kérdések voltak a szóbeli felvételin? Tudnátok esetleg konkrét példát mondani, hogy ti milyen kérdéseket kaptatok? Mennyire szigorúan pontozták a szóbeli részt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, ugye a francia 5évesre gondolsz?:) én tavaly voltam ott szóbelin. Először be kellett menni egy terembe ahol kihuztál 2 képet ( nekem az egyiken egy kerékpáros verseny volt a másikon pedig egy piramis ) és kaptál egy angol lapot is amin volt egy szöveg és pár mondat amit neked kellett befejezned - ez kettő külön feladat ) , 10 perced van aztán át kellett menni egy másik terembe ahol csak te és 2 tanár volt, az egyik magyar szakos a másik angol szakos ( ugye én angolul tanultam addig ) és beszélni kellett az egyik képről amit választottál utána még kérdezgettek a kép kapcsán ( en a bicajost választottam és utána a bicikli utakrol kérdezgettek meg a biciklis közlekedésről ) meg kérdezgettek rolad is : hol laksz, hobbi, ( nagyon kedvesek voltak ) utána átváltottunk angolra ahol felkellett olvasni az a kb 10 soros szöveget angolul ( kiejtés a lényeg! ) és felkellett olvasni a te általád befejezett mondatokat. Utána még egy kicsi angol rizsa valamirol, és vége is:) nyugi simán kibirod , mindenki kedves :) sztem nem pontozták szigoruan én a 80/76ot kaptam :)
2014. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam és köszi, hogy válaszoltál! :)
2014. jan. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!