Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csecsemő és kisgyermenevelő...

Csecsemő és kisgyermenevelő képzésből melyiket érdemesebb elégezni, azt, ami diplomát ad (alapszak), vagy a felsőfokú szakképzést? Elhelyezkedésben lényeges a különbség?

Figyelt kérdés
Melyiket érné meg jobban? Köszönöm szépen előre is!
2014. febr. 10. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
diploma mindenképpen
2014. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi,hogy írtál!:)

Igen,gondolod? De tapasztalatból mondod,vagy "csak úgy"?

2014. febr. 10. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd a szakot nem találom jó választásnak, de az tényleg az én szubjektív véleményem.

Ettől függetlenül, ha megnézed a tendenciát, egyre jobban csak diplomával vesznek fel dolgozni. Ott ahol az adott szakból van diplomás képzés az okj-t nem nézik semmibe sem, mire te végzel még segéd bölcsisnek sem vesznek fel okj-vel. Ez viszont tapasztalat, és nem vélemény. (mielőtt tiltakoznál az FSZ képzés okj bizonyítványt ad)

Ami a másik az a fizetés..igaz éppen rosszul állnak a dolgok a közszférában ezen a téren de hosszú távon mindig is nagy különbség volt a diplomás bér az a nem diplomás között éveken át, most mivel évek óta nem emelték az alapbért, de a minimálbért igen kissé összecsúszott a diplomás és nem diplomás bértábla..de abban a pillatatban hogy ezt korrigálják megint nagy lesz a különbség..szóval ha jót akarsz akkor diplomát szerzel, ez a véleményem.

2014. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi.Tényleg van benne valami,amit mondassz.

Még azt megkérdezhetem,hogy szerinted maga a szak ,miért nem jó döntés?Csak kíváncsi vagyok.

Köszi előre is!

2014. febr. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!