Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatika 2éves...

Gazdaságinformatika 2éves felsőfokú szakképesítést néztem ki! Mennyivel másabb mint az alapszak? Úgyanugy van minden? és én a levelezőt néztem akkor a matek is olyan erős? Tapasztalatból ha kérhetem?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán értelme ezt csinálnom vagy csak a diplomával ér valamit ez a szak? úgy halottam nagyon keresett! Akk érdemes ezt elkezdenem? Gyors válaszokat

2014. febr. 13. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban jársz a rendes diplomát adó képzéssel. Én most végzek egy ilyen FSz képzésen és semmi esély nincs elhelyezkedésre. Esetleg bizonyos esetben a kreditpontokat be lehet számítani, de ennél többet nem ér.
2014. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes elkezdeni én is erre készülök de nem felsőfokún, meg OKJ, hanem rendes Bsc alapszakon ez tipikusan nem olyan szak amivel egy felsőfokú képesítéssel érsz valamit. Azt javaslom vagy alapszakra jelentkezz vagy sehova mert semmit nem fogsz vele érni.
2014. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mégis ad egy szakmabeli végzettséget...és azért választom az okj-t mert alapszakra nemvalószinü hogy felvennének...de mégis ezt akarom mivel tudom hogy jó szakma
2014. febr. 13. 20:37
 4/8 A kérdező kommentje:
vagy akkor melyik az a bizonyos szakma amivel az OKJ is ér valamit? bár sztem ennél is
2014. febr. 13. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly volt hely, ahol a minimum pont is elég volt vagy csak egy kicsit kellett több. Szerintem ha idén is ilyen helyet nézel, akkor van lehetőséged bekerülni. Ez a tavalyi lista: [link]


Idén alapképzésre 260 pont a minimum bejutási alsó határ, FSZ képzésen meg 220

2014. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
matekérettségim elég gyengus lett :\
2014. febr. 13. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetleg egy új érettségit igaz már csak egy napod van jelentkezni. Az olyan szakkal mint a gazdaságinformatikus (tényleg nem rossz szak) az a baj hogy mivel van rendes diplomát adó egyetemi képzés hiába lesz neked, felsőfokú ugyan ilyen szakképesítésed labdába sem rúghatsz köztük egy OKJ-s ugyan ilyen szakkal.
2014. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor mondj egy okj-ssat amivel labdába tudok rúgni
2014. febr. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!