Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színművészeti, jó lesz ez így?

Színművészeti, jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, régóta foglalkozom színházzal, dráma tagozaton tanulok 4 éves, szerepeltem már színházban, értem el sikereket. Rég óta tudom, hogy a színművészetire szeretnék menni, ezért kihasználtam minden lehetőséget, 3 éve járok zeneiskolába is.

Megvan, mind a 15 versem felvételire, a dalaim is, egyedül csak a monológjaimmal vagyok bajban, megvan mind az 5, csak félek,hogy "nem olyan nagy szám" monológok. Jórészt egyfajta érzést szólaltatnak meg, egy olyan van ami igazán jó. De nem akartam mindet nagyon szenvedélyesre, meg különlegesre, mert sokan mondják,hogy a kevesebb több. Ha jó az előadás akkor elég ha "egyszerű" monológokat viszek?


Köszönöm :)



2014. febr. 18. 14:10
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha jol adod elő,akkor nem lehet gond. És ha mar értél el sikereket akkor biztos ügyes vagy szóval ne izgulj, sikerülni fog . :-)
2014. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. febr. 19. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? :)
2014. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jujj most látom,hogy volt helyesírási hibám a kérdésbe: *régóta :)


A 2. rostáig jutottam, egy Színitanodába pedig felvettek, ott tanulok, aztán majd próbálkozom még :)

2014. szept. 13. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ezek szerint tényleg nagyon tetetséges vagy! :)


Egyébként megkérdezhetem, kik voltak a tanárok, s hogy a második rosta pontosan miből áll?


Egyébként van egy ismerősöm, akit másodjára vettek fel, pedig szavalóversenyeket nyert, színjátszókört vezetett, versenytáncolt, énekelt.. szóval ne add fel, de a színitanoda se kis szó. :)

2014. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Idén Zsótér felvételiztetett, a 2. rostán pedig jeleneteket csináltunk, együtt dolgoztunk és sok mozgás volt :)

2014. szept. 14. 00:40
 7/7 anonim válasza:
Azt esetleg megkérdezhetem, hogy mik voltak a felvételire a listád?
2019. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!