Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek még az életben Rendőr?

Lehetek még az életben Rendőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, 2 éve volt a "nagy" tovább tanulási iskola választásom, jelenleg egy olyan "gimmáziumba" járok ahol közgazdaságot tanulok... Úgy érzem, hogy ezt nem igazán nekem találták ki, de a szüleim marasztalnak, hogy legalább az érettségit szerezzem meg, s majd ezt követően, csinálhatok amit akarok, csak az éretségi mindenképp legyen meg, a kérdésem pedig a következő lenne!

Az éretségi megszerzése után is tanulhatok Rendőrnek? úgy érzem, hogy ez az a munka amit nekem találtak ki... :)

Szóval ha elvégzem itt a 4. évnyi közgazdaságit, és megszerzem az alapvető éretségit, ezt követően van olyan Iskola ahova 18 évesként is majd jelentkezhetek? :S

Őszintén remélem, hogy van... válaszotokat előre is köszönöm!



2014. febr. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szédületes helyesírásod és mondatfűzésed alapján azt írnám, hogy tökéletes vagy rendőrnek. De ez húsz éve igaz volt, ma már nem. Szakirányú iskolát kellene elvégezned.
2014. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Érettségi nélkül semmiképp sem mehetsz rendőrnek, szóval van esélyed oda menni még. A rendőr szakközép nem igazi szakközépiskola, oda felvételi követelmény az érettségi.
2014. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!