Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki a Szent...

Van itt olyan, aki a Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi karára jelentkezik 2014-ben (állatorvosi)?

Figyelt kérdés
Jelöltetek másik szakot is? Hogy álltok a tanulással?

#ÁOTK #állatorvosi #SZIE-ÁOTK #Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Kar
2014. febr. 22. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 2015-ben jelentkezem, csak azt jelölöm majd meg.
2014. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én oda jelentkezek. Megjelöltem még a SE-ETK dietetikus szakát, meg a SE-GYTK gyógyszerészit. De az állatorvosi a célom.

Szerencsére kémiából már megvan az emeltszintű érettségim ami elég jó lett (90%) és tanulni már kb csak bioszra kell (ugyanis duplázni fogok), viszont azzal kicsit ellustultam, de szerintem meg lesz abból is 70% felett.


Te hogy állsz? még miket jelöltél? akár privátban is írhatsz. :) ja és fiú vagy vagy lány?

2014. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én idén, azaz 2014-ben felvételizek az állatorvosira. Hogy hogy állok a tanulással? Hát, két hete csak kémiázok - egyelőre csak jegyzetelés+átismétlés, a komolyabb tanulást most hétvégére hagyom. És nekem jövő héten emelt szóbeli :/ Aztán ott a biosz; az is jövő héten lesz. Igen ám,de még nem nagyon nyitottam ki a biológiakönyveket... Én már úúúgy unom, hogy hihetetlen! Félreértés ne essék, imádom a bioszt, a növénytant is (amit mások nem),OKTV döntős voltam stb., de egyszerűen úgy érzem, mindent tudok. Amikor meg ilyen mintaszóbeli-feladatot láttam, tisztára nagyot lestem. Lehet, hogy kicsit elbíztam magam. Mindegy, az írásbelit úgyis elcsesztem, ahhoz képest, hogy a próbaérettségik milyen fényesen sikerültek. Hát te, kedves Kérdező? Kíváncsi lennék, te hogy vagy vele, nem nagyon ismerek másokat, akik szintén most jelentkeznek :)
2014. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd írjátok már le hány pontotok lett végül! :) Esetleg a fizust is bejelöltétek?
2014. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lassan csak gyülekezünk :D


Engem sajnos tavaly nem vettek fel állatorvosira, nekem nem volt más választásom, csak a duplázás, az kémiát pedig nagyon elrontottam tavaly (72% lett) a biosz 85. A kémiát ősszel megírtam, összesen 86% lett, bár az írásbelim 90%-os volt... Most 442 pontom van. Idén nem írtam újra egyik érettségimet sem, merem remélni, hogy ennyi pont elég lesz..


Kitartás, már nincs sok hátra! :-)) Biztosan azért vagy így a biosszal, mert tényleg alaposan átnéztél mindent (a kémiánál ősszel én is hasonlóan éreztem). Igazából ott szóbelin sok esetben nem csak az elméletet kérik vissza, hanem rákérdezhetnek egyéb összefüggésekre, amit az alapján kell kilogikáznod. Ezért tűnhetnek picit furának a tételek, de élesben nem olyan durva, hidd el :-))


Hogy sikerültek az írásbeli érettségiid (ha szabad tudni)?

Számítasz ponthatár emelkedésre, ha igen mennyire? :-)

2014. jún. 8. 09:06
 6/9 anonim válasza:
Én is az állatorvosira jelentkeztem. A szóbeliktől függ, de ha minden jól megy 440 körüli pontom lesz.Remélem elég :S szerintetek nagyon megemelik a ponthatarokat?
2014. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen emelni fogják,mivel nagyon sok idén a jelentkező :S


De mivel a 2 emeltet nem mindenki tudta szuperre megírni, mert a biosz sokakat megfogott, a kémia meg szerintem a szokásos nehézségű volt, ezért nem hinném,hogy olyan brutálisan emelkednének. Hát majd kiderül. :\

2014. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fog sokat emelkedni a ponthatár, max a régi 425 körüli értékre fog beállni szerintem. Az jelentkezők száma pedig egyáltalán nem sok, a tavalyi volt nagyon kevés. A mostani pont az átlagon van.
2014. jún. 10. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen igazad van. Én a tavalyihoz képest értettem,hogy sok a jelentkező, a többi évhez viszonyítva nem.

Viszont a 2 emelt miatt szerintem se fog olyan nagyon megugrani a ponthatár. Ha 1 emelttel ilyesmi létszámmal kb. 420-430 körül mozgott,akkor 2 emelttel nem hiszem,hogy sokkal több lenne.

2014. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!