Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Romaniaban fel lehet keszulni...

Romaniaban fel lehet keszulni 3 honap alatt az erettsegire? Atmeno jegyre? Ugy hogy jojjon ki a 6os atlag?

Figyelt kérdés
szerintetek? ugy hogy kb a nullarol indulok

#érettségi #roman erttsegi #atmeno jegy
2014. febr. 22. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Romániában elég sokan megbuknak érettségin, szóval húzz bele!
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a nulláról indulsz ? :)

Én bevallom őszintén nem nagyon tanulok, mert lusta vagyok, de mindig rám ragad egy négyes szint, esetleg hármas nehezebb részeknél, szóval valamit kell tudnod alapból kivéve ha annyi az eszed mint a parketta közötti repedésnek.

2014. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy itt mas a rendszer mint nalatok...

itt a 1tol 10ig osztalyozak,es 6os kell legyen az atlagod ossz vissz minden tantargybol ahoz hogy atmenj...

2013ban az orszagbol 5O%nak sikerul...es rohadt nehez a roman nyelvbol anyanyelvi szinten teljesiteni..

2014. febr. 22. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
És mely tantárgyakból kell érettségizni (kötelezően)?
2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

magyar,roman,matek es egy valasztott,mivel nekunk csak fizika,kemia,es biologia(anatomia,genetika) kozul lehetett valasztani ezert en a bioszt valasztottam.

ezen kivul kotelezo a szobeli angol,info,magyar,es romanbol amelyre csak minositest kapunk nem jegyet.

Csak irasbelin tudnak elvagni..

2014. febr. 22. 21:47
 6/11 anonim válasza:
Mondjuk én is lusta vagyok tanulni,de azért egy nyolcast be tudok szerezni.
2014. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sok ilyent hallottam mar:))
2014. febr. 26. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezelőtt 2 évvel érettségiztem , mindegyikre egy nappal előtte készültem és sikerült minden , bár nem lettek valami nagy jegyeim.
2014. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
itt? vagy Magyarorszagon?:)
2014. máj. 1. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Romániában.
2014. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!