Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

NyME Erdőmérnöki karán vadgazda mérnöknek szeretnék tanulni? Jó ötlet?

Érdekel a vadászati turizmus, vadgazdaság, ezért megjelöltem, de hallottam olyat, hogy semmi értelme, inkább menjek erdőmérnöknek. Pl. Ausztriában nincs is ilyen önálló szakma... és lány vagyok..
Van itt esetleg valaki, aki Sopronban tanul/ tanult és tud vmi okos tanácsot adni?

2014-03-11 20:30  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Jó, bár a vadgazda mérnöki a Szent István Egyetemen jobb, de Sopron is jó.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014-08-03 22:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Orvosi helyett valami más ötlet?
Melyiket jelöljem meg elsőnek? : SZTE-TTIK biomérnöki vagy SZIE-MKK vadgazda mérnöki?
Jó ötlet lenne elvégezni a pszichológiát (munkapszichológia MA) és a humán erőforrás menedzser szakokat?
Jó ötlet lenne?
Szerintetek ha lányként vadgazda mérnöknek szeretnék tanulni akkor bele merjek vágni, és ha igen mégis hol tudok vele elhelyezkedni?
Milyen témában kéne továbbtanulnom?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu