Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iparművészeti egyetem, tervező...

Iparművészeti egyetem, tervező grafika szakirány? (mappa)

Figyelt kérdés

Már elkészítettem 2 db 50x70 cm-es logó terves papírt, amin csak logók vannak, 1 db illusztrációs papírt, amin grafikák vannak, 1 db plakátterv,1 db arcluatterv(logó, levélpapír, boríték,matricák,weboldalterv. + a meghirdetett feladat 2 db 50x70 cm-es. És +4 arculat terves papír, amit még alkalmazott grafika okjs vizsgamunkára készítettem. (logó, pólótervek, boríték, névjegykártya, weboldalterv, illusztrációk, pólócimke.

Általában a tanároknak a grafikáim szoktak tetszeni, viszont az akt rajzolás a gyengém, még a portré megyeget, de az akt sajnos nem megy. Ha a mappába csak egy aktot tennék, ami szerintem talán még megfelelő, és inkább több portrét, koponya rajzot, csendéletet (festett, ceruzával rajzolt) esetleg így is van esélyem tovább jutni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 24. 09:31
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek :) Én a héten paszpartuzok és nyomtatok :)
2014. ápr. 14. 21:38
 12/35 anonim válasza:
#7-es, tervezni még sikerül, segít a rajztanárom, aki animációkban utazott sokáig. a digitális felületre vivés... na az nem megy. jól nekiindultam, mi? :D
2014. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
ja, és én elvontan rajzoltam, szóval vannak itt ultraszínes önarcképek, főképp a gépen is rászekresztettem néhányra, azokat vajon nyomtatva vigyem el? élőben nem olyan, mint gépen alakítva. a felvételi feladatot meg... áh. egye fene, valahogy megcsinálom :)
2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
#12-es: digitális cuccost én sem tudok, mármint weblap vagy ilyesmi, nekem OKJ-n elég volt egy jpeg kép is.
2014. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
na igen, de az arculattervet valaki mókás digitalizált, nyomtatott formában illik beadni, nem?:D hú emberek, szerintem én inkább el sem megyek..:DDD
2014. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

jah, nyomtatott digitalizált változat :D

de am asszem volt olyan év amikor pendrive-on is kellett (vagy CD-n) vinni cuccost

2014. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
hát én beszarok... minek vállaltam be grafikai előképzettség nélkül..? :DD fenébe.
2014. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nincs semmi grafikai előképzettséged?
2014. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
sziasztok! Szerintetek ervenyes meg ha ma fizettem be a 4000ft vizsgadijat? (en is tervezo grafikara mennek)
2014. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
#19: "... az alkalmassági vizsgát megelőző 5. munkanapon kell befizetni az egyetem részére." Szóval sajna szerintem a mai befizetésed már nemérvényes :/
2014. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!