Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavaly felvettek egy alapképzé...

Tavaly felvettek egy alapképzésre, amit betegség miatt halasztani kényszerültem, idén szeretném elkezdeni, ha csak. Mi történik olyankor, ha elégtelen számú jelentkező híján nem tud elindulni az adott szak abban a munkarendben, amire beiratkoztam?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, és az egyetem szabályzata szerint csakis önköltséges finanszírozási formára váltva mehetnék át nappali tagozatra ...
2014. ápr. 8. 01:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs kreditrendszer? Mert akkor nem vagy évfolyamhoz kötve, a meghirdetett tárgyakból fel tudod venni, amiket fel lehet venni, talán nem lesz mind meghirdetve, de a többsége igen.
2014. ápr. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!