Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali vagy esti érettségire...

Nappali vagy esti érettségire érdemes menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg végzős hegesztő vagyok, hamarosan itt a vizsga. Szeretnék utána érettségire menni, de ha nappali tagozatra megyek, nem tudok mellette dolgozni a szakmámban, így azt is elfelejtem amit megtanultam és sehova nem fogok kelleni. Viszont ha estire megyek, akkor meg azt hallottam, ömlesztve fogom kapni az anyagot. Ez igaz? A hegesztő szakmámban eddig elég ügyetlen vagyok. Azért szeretnék érettségizni, mert még bármikor jól jöhet az életben, akár egy későbbi továbbtanulásnál.

2014. ápr. 24. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Érettségizni csak nappal lehet. Amire e gondolsz, az a középiskola. Ha ügyetlennek tartod magad a szakmádban, és nem látsz perspektívát benne, akkor le is mondhatsz róla, nem? Az természetes, hogy a levelezős és esti képzésben mindig többet kell egyedül dolgozni, mint nappalin, és kevésbé részletesen magyaráznak, ez a lényege.
2014. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Van Esti éretségi is én arra járok 3 éves heti két alkalom ingyenes.

Az hogy ömlesztve adják az anyagot erre csak annyit tudok mondani hogy a nappali 2 évesen mindnenap vagy a 2 éves heti 3 alaklom,heti 1 alakalom péntekn interneten keresztül illetve 4 éves szombat egésznap.

Na akkor lehet választani kinek melyik jön be.

Eddig én még az estin látam nagyobb fantáziát.

Amint látom végzős vagy.Az biztos ha nagy kitartásod nincsen akkor estin ne indulj el munka melett mert soha nem fogsz bejárni sőt abba is fogod hagyni.Ezt tapasztalatból irom illetve látom mert köztünk is volt olyan aki elment melózni soha többet nem járt.

Azt is jo tudni hogy az órákon viszont jó ha meg jelensz mert a beszámolókon igen figyelembe veszik illetve vannak olyan tantárgyak amit el sem tudom képzelni hogyan lehet otthon megtanulni,sehogy.

2014. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!