Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 felett milyen levelezőn...

30 felett milyen levelezőn fősulit, tanfolyamot kezdhetnék el, ha mindenképpen szociális ismereteket szeretnék szerezni? Leginkább szociális munkás szeretnék lenni. Van még lehetőségem erre? Tanult valaki ennyi idősen hasonlót?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék felsőfokú végzettséget, de eddig nem volt rá anyagi lehetőségem. Most sem vagyunk eleresztve, de azért ki tudnánk fizetni, és időm is most lenne rá, mert nem kell dolgoznom, gyeden vagyok és megpróbálnék valamit elvégezni pár év alatt. Tudom tovább tart a gyesnél, de legalább végre elkezdhetnék valamit.

Bár azt néztem már hogy a szoc. munkás 4 éves suli, esetleg valami hasonló, rövidebbel is beérném, ha utána el tudok helyezkedni szociális dolgozóként.


2009. dec. 27. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szoc munkás szakon (elte) sokan vannak 40-nél idősebbek is. Szóval ha csak ez tart vissza vágj bele nyugodtan.
2009. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!