Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyat lehet csinálni, hogy...

Olyat lehet csinálni, hogy visszamondom a fellebbezést?

Figyelt kérdés
8 osztályos gimnáziumba járok,8.os vagyok.Jelentkeztem egy 4 éves gimnáziumba,de nem vettek fel.Fellebbeztem,van esélyem.De most már nem igazán akarok oda járni..nem tudom,lehet a sok hercehurca miatt,vagy csak szimplán attól félek,hogy ki fognak nézni,mert fellebbezéssel vesznek fel(ha felvesznek).4.6 voltam félévkor,de ígyse vettek fel.Most lehet,hogy fellebbezéssel vesznek fel,de már nem akarom.Viszont szerintem a mostani sulimban körbe röhögnének,ha mégis itt maradnék.Szóval elsősorban:maradjak itt,ahol vagyok? ha igen,akkor vissza mondjam a fellebbezést? Tudom,hogy nem nektek kell dönteni,csak tanácsokat kérek,ti mit csinálnátok.:)

2014. máj. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben nem mondanám vissza, kíváncsi lennék, hogy felvennének-e. Ha felvesznek, de mégsem szeretnél oda menni, húzasd ki magad a felvettek listájáról, mert attól még maradhatsz a 8 osztályos gimiben. De ha nem vennének fel, akkor is maradhatsz a mostani gimiben. És ne izgulj, nem az a lényeg, hogy fellebbezéssel, vagy anélkül jutottál be, hanem az, hogy felvettek! Sok szerencsét!

Egy szintén 8-os:)

2014. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mért idegenekkel akarod megbeszélni, akik nem nem ismernek se téged, se az iskolákat. Egy 14 éves gyerek a szüleivel közösen dönt el fontos dolgokat, és a barátai tanácsát kéri a döntéshez. Mindenesetre az, hogy fellebbezéssel vettek fel, semmit nem változtad az iskola hozzáállásán: ha nem akarnának, nem vennének fel. De a mostani iskoládban se fognak körberöhögni, mert szeptemberre már rég elfelejtik, hogy valaha el akartál menni. a döntéseidben ne az befolyásoljon, hogy mit gondolnak rólad mások, hanem hogy te mit akarsz.
2014. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első:Nagyon szépen köszönöm.:)) Második:Kicsit durvábban fogalmaztál,de egyetértek.Anyuékkal már beszéltem,barátokkal is.:D Mindkettőtöknek igazatok van,nem mondom vissza.Lesz ami lesz.:D
2014. máj. 15. 19:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Felvettek!! :) Nem mondom vissza! :))
2014. máj. 22. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!