Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 19 éves lány. Járműmérnök....

19 éves lány. Járműmérnök. Esély? Részletek lenn. Tegnap érettsegiztem infobol. Tavaly minden masbol. A bme jarmumernoki szakara jelentkeztem.

Figyelt kérdés

Zoval az a helyzet hogy a kozepszintu erettsegimet tegnap jol elrontottam es igy a legrosszabb esetben max 15 hibam lesz. A baj azzal van hogx tavaly a matekom eleg gyenge lett, így reálisan nézve a dolgokat max 93% lesz az infom is csak. Ez igy csak 332 pont korul lesz. Most 337volt a po thatar es valoszinuleg emelkedni fog. Szerintetek mit tudok csinalni? Mar esélytelen? Bocsi az ekezet hiany miatt.

19/L



2014. máj. 17. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyre csökken mindenhol a ponthatár.

Előző évben is minden egyetemen minden szakon csökkent valamennyit. Ez azért van, mert egyre kevesebb gyerek van, egyre kevesebben érettségiznek, és egyre rosszabb eredményekkel.

Könnyen meglehet, hogy felvesznek ennyi ponttal, de bent maradni hogy fogsz, azt nem tudom.

2014. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megneztem h legrosszabb esetben 333 legjobb esetben 341. A bennmaradassal nem lesz baj. Emiatt ne aggódj:D nem vagyok hulye barmennyire is ugy nez ki.
2014. máj. 18. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem hidd el, hogy ha épp hogy felvesznek,ponthatáron, ne reménykedj annyira, hogy bent maradsz.

422 ponttal vettek fel(kevesebb mint 100-al a ponthatáron), és szenvedek, mint a zállat!

2014. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te is odajársz? És szereted? Én nagyon várom. Egyetlen szak ami igazi kihívás és még érdekel is. Eddig bgfen voltam de nem szerettem mert mindenbol tanulas nelkul max pontos zh/vizsga... bme pedig életmód:D nagyon várom!
2014. máj. 19. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, odajárok. Ez volt az első évem, és most jön a második vizsgaidőszak. Meg fogok halni. :(

Remélem államin maradok. xD

2014. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bekerültél? Amúgy azért ne így állj hozzá ahhoz a bizonyos bentmaradáshoz, a BGF egy nagy nulla ahhoz képest, amit itt fognak elvárni tőled. Én is végzek a járműmérnöki mellett párhuzamosan egy másik szakot, tudom, miről beszélek, a te hozzáállásoddal érkező emberek körülbelül a második hónap végén ki is iratkoztak innen. Szóval kicsit vedd komolyabban.
2014. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!