Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csecsemő és kisgyermeknevelő...

Kicsikacsusz kérdése:

Csecsemő és kisgyermeknevelő szak: megéri-e? Keresettek vagy nehezebb munkát találni? Fizetés?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem erre a szakra, 4.-nek jelöltem viszont elrontottam pár dolgot a jelentekésnél így a második helyre lett téve de nagyon-nagyon bizonytalanul állok hozzá. Valaki aki tanulja vagy ebben dolgozik vagy akárki aki ért hozzá kérem válaszoljon ! 18/L
2014. máj. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik felsőoktatási szakot jelölöd meg, vedd figyelembe, hogy:

1. Mit szeretsz csinálni

2. Miben vagy teheséges

3. Mivel lehet keresni

A három halmaz közös része, az amivel érdemes a felsőoktatási intézményekben tanulni.


Bármelyik szakot is választod, csak akkor érdemes belevágni, ha elhivatott vagy. Ellenkező esetben nem biztos, hogy egyáltalán elvégzed, vagy alkalmaznak, ha nem szereted a munkád.


A saját érdeked is, hogy olyannal foglalkozz, amit szeretsz, olyanra fölösleges éveket elpazarolni, amit nem szeretsz.

2014. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van sorrend módosítási lehetőséged egy alkalommal!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ezt felhasználtad?? már)

Keveset keres a legrosszabbul fizetett a közszférában..(magánintézményben meg mini az esélye hogy el tudsz helyezkedni)

És még ráadásul nehéz vagy inkább lehetetlen elhelyezkedni vele...(abból adódik hogy ehhez a pályához nem kellett diploma hanem csak tanfolyam évtizedeken át azért rengeteg embernek van ilyen végzettsége..)

2014. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!