Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvételinél a 7. osztály...

A felvételinél a 7. osztály év végi, és a 8. osztály év végi tanulmányi eredmények számítanak?

Figyelt kérdés

Pillanatnyilag 8osztályos gimnáziumába járok, és gondolkodtam, hogy 8. után el megyek egy szakmunkás iskolába. Most 7.-es vagyok, és igazából ha nem is vennének fel, az sem lenne baj, hiszen a tanulmányaim alapján itt is maradhatnék. Csak itt le érettségizek, és még utána kellene szakmát tanulni. Szóval, a mostani év végi, és a jövő évi eredményem fog számítani? A bátyám volt sulijába szeretnék menni, ahol a virágkötő szakmát szeretném el sajátítani. Félre ne értsétek, a bátyám erdészetet tanult, ám aztán autószerelői képzésen vett részt, így ha ez a munka nem tetszik, talán nyitok egy virágboltot, ha nem, akkor valami más szakmának nézek utána. :-)

Bocsánat, ha van helyesírási hiba, csak telefonon vagyok. :-D

Hozzá tenném, hogy a bátyám volt osztályfőnöke lenne az én oszim is :-D


2014. máj. 25. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen igen.

Érdemes körülnézni az általad választott suli honlapján, hogy ők mit kérnek.

Van olyan iskola, aki már 5-től nézi a jegyeket...

2014. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb sulinál a 7. év végi és a 8. félévi jegyek számítanak.
2014. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :-)
2014. máj. 25. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!