Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a teendő, ha nem vesznek fel?

Mi a teendő, ha nem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerült valami jól az emelt szintű érettségim, és mivel nagyon magas pont kéne, nem fognak sajnos felvenni.

Nagyon szomorú és kilátástalan vagyok, nem tudom, hogy mit csinálhatnék, ez az egyetlen dolog, ami érdekel (pszichológia), de úgy érzem képtelen lennék még egyszer ezt a procedúrát végigcsinálni. Nem érzem túl okosnak sem magam. Mit tehetnék?


2014. máj. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha mindenképp csak ezzel szeretnél foglalkozni, akkor bizony minél hamarabb túl kell Magad tenned a kudarcon, és nekiállni tanulni, hogy legközelebb jobban sikerüljön az érettségi. Miből emelteztél?
2014. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bioszból
2014. máj. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Azt hittem magyarból, az neccesebb lett volna. :-)

Fel a fejjel, a biosz megtanulható! 1 év rengeteg idő, ha nem linkeskeded el, simán írhatsz egy 90% feletti emeltet, és akkor minden esélyed meglesz, hogy bekerülj a szakra. :-)

2014. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Ne keseredj el! Sokan vannak, akiknek nem sikerül bejutni elsőre, de ha szereted, akkor ne add fel. Elhiszem, hogy megterhelt az érettségi időszak, de tudok neked ajánlani egy éves pzichológiai asszistens képzést: [link]

Nem vettem részt a tanfolyamon, de láttam, hogy van ilyen lehetőség. Nézz utána, és ha érdekel, esetleg megfontolhatod. :)

2014. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!