Egyetemek közül melyiket?

Figyelt kérdés

Semmelweis Egyetemen az egészségtudományi karra szeretnék majd jelentkezni, de félek, nem lesz elég pontom, kalkulátorral 420-at számoltam saccperkábéra.

Az lenne a kérdésem, hogy van esetleg valaki, aki ott tanul? Hány ponttal vettek fel és mennyi volt akkor a ponthatár?

Illetve mesélnétek nekem róla?


A SZTE-n és a PTE-n is gondolkoztam, az itt tanuló hallgatók véleménye is érdekelne!


Köszönöm!



2014. máj. 26. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, az lemaradt, hogy gyógytornásznak készülök.
2014. máj. 26. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi ponthatárokat a felvi.hu-n meg tudod nézni.
2014. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, köszönöm, már utánajártam, de most nem a felvi érdekelne. :)
2014. máj. 27. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Sotes vagyok, tavaly 400 volt a ponthatár 420al nagy valoszinűséggel idén is be lehet kerülni. Az egyetemi élet jó, viszont kemény, rendesen kell tanulni, mert sorban buknak ki az emberek, és nem azért mert senki nem tanul, hanem mert ez egy általános céljuk hogy egyik vizsgán se menjen át mindenki a nehezebbek közül, és ezt ki is mondják :/
2014. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
a SOTE gyógytornász szakon, nagyon, !brutálisan! nehéz egy vizsga. Az anatómia !!!! Több ismerős jár oda, de az anatómia mindenkin kifogott. Én sok sikert kívánok neked. Nagyon sokat tanulj majd. :S a 420 elég lesz
2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Még van a jövő és az azutáni évem, de most kellett fakultációt választani, így felmerült a továbbtanulás kérdése is.

Tudom, hogy nagyon kemény lesz, közben meg fogok halni minimum 15-ször, de valahogy küzdeni fogok!:)

2014. máj. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!