Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémiások! Hányszor...

Emelt kémiások! Hányszor ismétlitek át szóbeli előtt a tankönyvet és a kísérleteket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kétszer szeretném, de főleg a (számomra) problémás részekre fordítok több időt, a többit meg csak átolvasom. A kísérleteket meg nagyjából tudom, órán mindet átfutottuk, szóval azt szóbeli előtti 1-2 napban csak átfutom.
2014. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Át lehet ismételni egyszer és négyszer is. A négyszer (vagy annál többször) ismétlők között - hozzáteszem szerintem nem sokan vannak ilyenek - két csoport van: az elsőben azok vannak (népesebb csoport) akik azért ismételnek ennyiszer mert rájöttek hogy nem értenek sok mindent, és hanyagul tanulták meg az anyagot. A másik csoport akik nagyon biztosra akarnak menni:D (előttük le a kalappal kitartásukért)

Én átrágtam magamat a kísérleteken mondjuk 2-szer, aztán nemrég elpróbálgattam az összeset. Úgy gondolom ennyi nekem elég volt ahhoz hogy kellően átismételjem őket (egyébként másodszor voltam kémia emeltezni).

Az tankönyvön is átrágtam magamat pár hónapja, szóval már csak a gyengébb pontokra koncentrálok.


Úgy gondolom aki írásbelire lelkiismeretesen felkészült annak a szóbeli nem jelenthet nagy gondot:) Nekik elég ha egyszer átfutják még a könyvet.

2014. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!