Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Találtam egy oldalt ahol...

John321 kérdése:

Találtam egy oldalt ahol lerakható a fotós szakma. Elvileg nem kell hozzá érettségi. Melyiket lenne érdemesebb, érettségi fő suli fotós vagy pedig elég ez a suli. Mit gondoltok? Www. Fotosuli.hu

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a fotós suli is biztos megtanítana a szakma lényegére. De szerintem mindenképpen többet ér a főiskola, mint ez a suli a neten. Nem nagyon értek ehhez a szakmához. Csak hobbiból szoktam fotózgatni, mint ahogy mások is megörökítik az emlékeket. Szerintem többet ér a főiskola.
2014. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igénytelen rosszul összerakott oldal, még igénytelenebb, minden szakmaiságot nélkülöző fotókkal. A legádázabb ellenségemnek sem kívánnám, hogy olyan fotózza az esküvőjét aki itt "tanult". Felejtsd el! Amúgy praktikus az érettségi>OKJ vonalat erőltetni, mert vállalkozni jelenleg csak OKJ-s bizonyítvánnyal tudsz. Anélkül legfeljebb feketén fotózhat/hobbi szinten ingyen.
2014. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!