Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Maximum hány pontot lehet...

Maximum hány pontot lehet elérni emelt szintű biológia szóbelin? Nekem van még esélyem a +50 pontra?

Figyelt kérdés
Az írásbelim nem lett túl fényes, 40 pontot értem el. Egy elég jó szóbelivel van még esélyem arra, hogy elérjem a 45%-ot.

2014. jún. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ott van a google, oktatási hivatal honlapja ...

Na mindegy , felmentem az emelt biosz érettségire megnéztem hány pont összesen 100. És mivel egy érettségi 150 pont összesen (írásbeli+szóbeli) ezért 50 pont a szóbeli.

Szerintem ha 50 pontra szóbelizel az ugye 90 pont, 90/150 =0.6 azaz 60%. Ennyitől lenne ötös.

150*0,45=67.5 kerekítve 68. Szóval 150ből 68 pontot ha elérsz akkor az pont 45%, szóval neked szóbelin 28 pontot kell szerezned minimum.

2014. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem jó tételt húzok majd és összejön legalább 28 pont. Azért lett egyébként ilyen rossz, mert egyedül készültem, nemigazán volt hozzá tanári segítségem.
2014. jún. 3. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert:)! Melyik nap mész? Én töriből pénteken.
2014. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szombaton megyek :)
2014. jún. 3. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is elszúrtam az írásbelit, 38% lett. Nekem 30 pont kell a 45%-hoz, írásbeli óta folyamatosan tanulok, de így is vannak necces részek. Azért remélem összejön.
2014. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, hogy sikerült?

Én elég rossz témát húztam, miközben épp előttem mondták el a kedvenceimet :) , de azért úgy gondolom, hogy elég jól elmondtam a dolgokat. Szerintem lesz annyi pont, hogy meglegyen a 45%.

2014. jún. 7. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kérvényeztem új időpontot. Szóbeli előtt egy nappal lebetegedtem, még mindig azt nyögöm...
2014. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:o Az nem túl szerencsés, hogy pont ilyenkor. Jobbulást! Én megtudtam az eredményem, és megvan a +50 pont, a jegyem pedig négyes lett, szóval örülök. Remélem a tiéd is jó lesz majd!
2014. jún. 8. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!