Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék iskolát váltani,...

_Fanni_ kérdése:

Szeretnék iskolát váltani, gimnáziumból gimnáziumba. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Igazából az is fontos kérdés lenne hogy hova,én ilyen Babits szintűre gondoltam,tehát keményebbre,de azért nem annyira. Kilencedikes vagyok 4,69-es átlaggal. Szerintetek átvennének egy jobb gimnáziumba?

Tud esetleg valaki tanácsot adni,aki iskolát váltott? Nagyon-nagyon félek az egésztől. Nem olyan nagyon rossz osztályközzösségben vagyok,de azért szerintem nem valami jó,meg a tanárokkal sem ápolok valami csodás viszonyt. De mi van ha átmegyek, és ugyanez vár rám?



2014. jún. 6. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem igazán értem, hogy elszántad már magad az iskolaváltásra, vagy nem?


Szerintem, ha az osztályod rossz, vagy a tanárok, akkor érdemes lehet váltani, de ha veled van a "baj" (vagyis felmerül, hogy más helyen is lenne ilyen gondod), akkor nem éri meg.

2014. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pécsi vagy pesti Babits?
2014. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!