Szerintetek van eselyem diplomara?

Figyelt kérdés
hosszu tortenet all mogottem, probalom roviden elmondani. szoval kis koromban (12 eves koromelott) nagy szerelmem volt a matek nagyon erdekelt, orszagosversenyre is bejutottam. de a felsos tanarneni mar nem tetszett annyira, de nulla tanulassal igy is jo voltam, de elvesztettem az erdeklodesem. szoval alapbol van erzekem a matrkhoz. jelentkeztem egy 5 eves nyelvi elokeszitos kettannyelvu emeltangolos gimibe, ami eletem legrosszabb dontese volt. 10.ben megbuktam matekbol, teljesen lesz***artam a sulit ezen kivul 4 targybol buktam, de potvizsgan mindenbol atmentem eleg jo eredmenyekkel. azutan kegyelem ketteseim voltak a tanarok gyuloltek engem, ezert egyre inkabb sz***tam az egeszre, volt amikor egesz hetvegemet raaldoztam a tanulasra de 2-3-asnal sosem voltam jobb. teljesen elvettek az onbizalmamat a tanulastol. 12.-ben odaig fajult a dolog, hogy 6 targybol buktam felevkor egy tanarral iszonyatosan osszevesztem es 3 honapig nem jartam be. ezutan marcius vegen iskolat valtottam. szakkozepiskolaba jarok informatika szakra. itt nagyon jofejek velem a tanarok es nem utalnak. csak egyeseket hoztam at elozo sulimbol es evvegere ugy kijavitottam, hogy csak tesibol leszek 2-es a tobbi 3-as 4-es. :) rajottem, hogy csak az elozo iskolamban probaltak hulyenek beallitani meg tulsagosan eltrogerkedtem. most lesz az utolso kozepsulisevem. angolbol biztos emelt erettsegizem. viszont szeretnek kesobb jolfizeto allast, ezert arra gondoltam jelentkezem geoinformatikara. viszont a kozepsulis matek eleg nyogvenyelosen ment a rossztanaroknak koszonhetoen. a foldrajz mindig is erdekelt es jo voltam belole. most ugye infos szakon vagyok. szerintetek megerne nekem erre a szakra jelentkeznem? es foldrajz erettsegi is kellene vagy eleg az info es az emeltangol?
2014. jún. 17. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Magyar egyetemre szeretnél jelentkezni? Mert megnéztem a felvin, de nincs ilyen szak.
2014. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!